Hepsiburada BMW 118i Çekiliş Sonucu

Hepsiburada BMW 118i Çekiliş Sonucu 23 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 25 Ekim 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

BMW 118i Premium Line Kazanan Asil Talihli

Çekiliş sonucu bekleniyor…

BMW 118i Premium Line Kazanan Yedek Talihli

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Hepsiburada BMW 118i Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle aldığınız ürünlerin faturalarını saklamanız sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.
  • 9 Kasım 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 24 Kasım 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri teslim edilmez.
  • Hepsiburada ve Samsung Türkiye dışında yer alan satıcılardan alınan ürünler kampanyaya dahil değildir.
  • 18 yaşından küçükler, D-Market Elektronik, Mucize Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV harici diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır. Çekilişe dair diğer tüm detaylara Hepsiburada’nın sitesi üzerinden ve müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir